AKCJE SPOŁECZNE

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

Kampania profilaktyczno-edukacyjna "ZNÓW PEWNA SIEBIE"

BEZPŁATNE KONSULTACJE GINEKOLOGICZNE DLA KOBIET Z PROBLEMEM NIETRZYMANI MOCZU

Często chodzisz do toalety i nie kontrolujesz oddawania moczu, a dolegliwości te nasilają się podczas wysiłku, kichania, czy też dźwigania? Nie bagatelizuj tych objawów, bo mogą one wskazywać na nietrzymanie moczu (NTM). Weź udział w bezpłatnych konsultacjach ginekologicznych dla kobiet z problemem nietrzymania moczu, które już w dniach od 15 do 23 maja 2014 odbędą się w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna w Katowicach.

NTM akcja społeczna 2

Pamiętaj, nie jesteś sama. Problem ten dotyka kobiety w różnym wieku, a jego przyczynami mogą być: operacja, menopauza lub poród. My jesteśmy natomiast od tego, żeby podpowiedzieć Ci, jak sobie z nim poradzić.

Dlatego przez tydzień, bezpłatnie będziesz mogła poradzić się ginekologów i specjalistów zajmujących się ginekologią plastyczną. Wskażą oni Ci kierunki terapii NTM, pokażą także, jakie rozwiązania dziś są dostępne do walki z tą przypadłością.

Bezpłatne konsultacje, na które zapraszamy, odbywają się w ramach naszej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej "Znów pewna siebie". Jej celem jest wsparcie medyczne i poradnikowe dla kobiet z problemem nietrzymania moczu oraz edukacja w tym zakresie.

Żeby wziąć udział w bezpłatnej konsultacji wystarczy umówić się na wizytę w naszej klinice pod numerem telefonu 32 359 09 32 lub 32 359 09 33. Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, w sobotę w godz. od 7:00 do 14:00.