WYPEŁNIACZE

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH

 Odmładzanie okolic intymnych kwasem hialuronowym

Narządy płciowe kobiet, tak samo jak pozostałe części ciała, ulegają procesowi starzenia. Szczególnie w okresie menopauzy, gdy spada poziom produkcji kolagenu oraz estrogenu. Wskutek tego błona śluzowa pochwy staje się mniej elastyczna, a okolice intymne słabo nawilżone. Prowadzi to do podrażnień, mikrourazów, jak również do częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych mniejszych. Dzięki zabiegom odmładzania okolic intymnych, kobiety mają szansę na poprawę komfortu życia i uatrakcyjnienie swojego narządu płciowego. 

Neuvia Organic

Zabieg ma na celu złagodzenie objawów starzenia się skóry okolic intymnych, poprawienie ich elastyczności oraz zmniejszenie suchości skóry oraz śluzówki. Zabieg odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego, który zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów zmian w obrębie narządów płciowych oraz właściwego nawilżenia okolic intymnych.

 

Wskazania do zabiegu

  • wysokie stadium suchości pochwy
  • wiotka i sucha skóra okolic intymnych
  • otarcia, urazy powodujące częste infekcje intymne
  • świąd okolic intymnych
  • ból podczas stosunku

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około 30 minut. Lekarz przygotowuje miejsce do zabiegu najpierw dezynfekując, a następnie miejscowo znieczulając powierzchnię poddawaną zabiegowi. Następnie za pomocą kaniuli wstrzykuje w okolice warg sromowych kwas hialuronowy. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

 

Efekt zabiegu

Po zabiegu skóra warg sromowych jest bardziej nawilżona, elastyczna i wzmocniona, dzięki czemu jest odporna na otarcia i uszkodzenia. Ustępują także dolegliwości w postaci bólu i świądu. Dodatkowo wargi sromowe delikatnie zwiększają swoją objętość. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się około rok.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, infekcje intymne, uszkodzenia skóry.

 

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystywane w GYNCENTRUM Ginekologia Plastyczna 

                                                 
           NeauviaOrganic 1         Desirial