WYPEŁNIACZE

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

AUGMENTACJA WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH

 

Wypełnianie i rewitalizacja warg sromowych 

Zabieg wypełniania warg sromowych ma na celu poprawę lub przywrócenie ich wcześniejszego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. 

 Augumentacja warg sromowych

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg wypełniania warg sromowych wykonuje się zarówno u młodych kobiet, które z powodów estetycznych chcą poprawić ich kształt, a także u kobiet, których wargi sromowe są zbyt małe. Defekty warg sromowych powodują często podrażnienia i infekcje, ból podczas współżycia oraz dyskomfort podczas codziennych czynności. Zabieg zalecany jest także kobietom w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym, po chemioterapii, bądź w okresie znacznego spadku wagi, czyli wtedy, gdy zaczynają postępować zaniki tkanki, a skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około 30 minut. Lekarz znieczula powierzchnię poddawaną zabiegowi, następnie za pomocą kaniuli wstrzykuje w okolice warg sromowych kwas hialuronowy. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

 

Efekt zabiegu

Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje zwiększenie i napięcie warg sromowych oraz poprawę ich kształtu. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się do 1 roku.

 

REWITALIZACJA DESIRIAL

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, infekcje intymne, stany zapalne okolicy poddawanej zabiegowi.

 

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystywane w GYNCENTRUM Ginekologia Plastyczna 

                                                 
           NeauviaOrganic 1         Desirial