FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

POPORODOWA REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH

 

Zadbaj o swoje piękno intymne po porodzie 

Ciąża i poród siłami natury to ogromny wysiłek dla całego organizmu kobiety. Szczególnie nadwyrężone i narażone na uszkodzenia są w tym czasie okolice intymne. Trudny poród, zwłaszcza kolejny może spowodować zespół dolegliwości związanych z rozluźnieniem tkanek pochwy.

rewitalizacja poporodowa okolic intymnych

Pochwa zbudowana jest z elastycznych mięśni, które w trakcie porodu rozciągają się do tego stopnia, aby dziecko mogło wydostać się na zewnątrz. Z reguły po sześciu tygodniach wszystko wraca do normy, macica się obkurcza, a pochwa odzyskuje rozmiar sprzed porodu. Zdarza się jednak, że w wyniku wielu porodów lub urodzenia dziecka o dużej wadze dochodzi do nadwyrężenia, a nawet zerwania włókien mięśniowych oraz urazów tkanki łącznej dna miednicy. Osłabione mięśnie tracą swoją funkcjonalność, powodując szereg dolegliwości.

Młode mamy często uskarżają się na zbyt luźną pochwę, ból podczas stosunku, brak satysfakcji z seksu, suchość pochwy i infekcje intymne, a także problemy z nietrzymaniem moczu. W niektórych przypadkach skuteczne okazują się ćwiczenia mięśni Kegla (czytaj więcej temat ćwiczeń mięśni Kegla>>), często jednak są one niewystarczające i konieczna staje się bardziej inwazyjna interwencja.

W Gyncentrum Ginekologia Plastyczna rozumiemy problemy kobiet po porodzie. To właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy obszerną ofertę zbiegów rewitalizujących oraz przywracających funkcjonalność narządów intymnych sprzed porodu.

 

Polecane zabiegi

>> LASEROWA REWITALIZACJA POCHWY
>> REWITALIZACJA OKOLIC INTYMNYCH ZA POMOCĄ KWASU HIALURONOWEGO
>> LASEROWA TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU
>> REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW
>> NOWOŚĆ:  PAKIET MŁODA MAMA