O NAS

FORMULARZ KONTAKTOWY

O nas

 

DBAMY O PIĘKNO I ZDROWIE INTYMNE KOBIET


Gyncentrum Ginekologia Plastyczna to jeden z największych ośrodków specjalizuje się w zabiegach służących rewitalizacji i rekonstrukcji intymnych narządów kobiety oraz diagnostyce i leczeniu nietrzymania moczu (NTM) w Polsce.

o klinice

Ginekologia plastyczna jest nową dziedziną ginekologii, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Cechuje się nowoczesnym podejściem do stref intymnych kobiety, ich wyglądu i estetyki, na co wpływ mają uwarunkowania genetyczne, wiek, przebyte ciąże i porody.

W ciągu życia, okolice intymne i narządy płciowe kobiety zmieniają swoją budowę, wygląd oraz właściwości biologiczne, często prowadząc do utraty elastyczności pochwy, jej prawidłowego nawilżenia czy zmian rozmiaru narządów płciowych.

Oferowane przez nas zabiegi umożliwiają w sposób nieinwazyjny przywrócenie pożądanego wyglądu oraz utraconej lub niewystarczającej funkcji narządów płciowych kobiety, które niejednokrotnie są przyczyną wstydu, zaburzeń poczucia własnej wartości, wpływają negatywnie na jakość życia seksualnego, a także powodują infekcje intymne oraz dyskomfort podczas wykonywania codziennych czynności (np. praca, sport).

Nasza oferta skierowana jest do kobiet, które dbają o swoje piękno i zdrowie intymne. Zabiegi przeprowadzają najlepsi specjaliści z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. przy pomocy nowatorskiego lasera MonaLisa Touch™, służącego do rewitalizacji intymnych narządów kobiecych oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych, a także za pomocą implantów i wypełniaczy. Metody te dają pełną gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa.