O NAS

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

O nas

 

DBAMY O PIĘKNO I ZDROWIE INTYMNE KOBIET


Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum specjalizuje się w zabiegach służących rewitalizacji i rekonstrukcji intymnych narządów kobiecych. Ginekologia plastyczna jest nową dziedziną ginekologii, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Cechuje się nowoczesnym podejściem do stref intymnych kobiety, ich wyglądu i estetyki, na co wpływ mają uwarunkowania genetyczne, wiek, przebyte ciąże i porody.

klinika

W ciągu życia, okolice intymne i narządy płciowe kobiety zmieniają swoją budowę, wygląd oraz właściwości biologiczne, często prowadząc do utraty elastyczności pochwy, jej prawidłowego nawilżenia czy zmian rozmiaru narządów płciowych. Oferowane przez nas zabiegi umożliwiają w sposób nieinwazyjny przywrócenie pożądanego wyglądu oraz utraconej lub niewystarczającej funkcji narządów płciowych kobiety, które niejednokrotnie są przyczyną wstydu, zaburzeń poczucia własnej wartości, wpływają negatywnie na jakość życia seksualnego, a także powodują infekcje intymne oraz dyskomfort podczas wykonywania codziennych czynności (np. praca, sport).

 

Nasza oferta skierowana jest do kobiet, które dbają o swoje piękno i zdrowie intymne. Zabiegi przeprowadzają najlepsi specjaliści z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. przy pomocy nowatorskiego lasera MonaLisa Touch™, służącego do rewitalizacji kobiecych okolic intymnych oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych, a także za pomocą implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego Desirial. Metody te dają pełną gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej
  • zabiegi przy użyciu lasera MonaLisa Touch
  • zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego Desirial

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.