FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

KWAS HIALURONOWY DESIRIAL

DESIRIAL
Wyjątkowa formuła kwasu hialuronowego

DESIRIAL to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowionego kwasu hialuronowego stworzonych z myślą o okolicach intymnych kobiet w każdym wieku.

Produkty DESIRIAL to nowoczesne implanty na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem naturalnego antyoksydantu – mannitolu, który chroni go i wpływa na przedłużenie działania, stworzone specjalnie do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. 

 

Menopauza, porody siłami natury, zaburzenia hormonalne, czy uwarunkowania genetyczne - to wszystko ma wpływ na funkcjonalność oraz estetykę narządów intymnych kobiety. Przykre dolegliwości w okolicach narządów płciowych mogą zatem negatywnie wpływać na codzienne funkcjonowanie oraz życie seksualne kobiet w każdym wieku. 

 

Preparaty Desirial powstały w dwóch wariantach, opracowanych właśnie z myślą o potrzebach i dolegliwościach kobiet w różnym wieku

 

Desirial opakowanie

 

DESIRIAL  stworzony dla kobiet w wieku rozrodczym i okołomenopauzalnym, których problemem jest niedostateczne nawilżenie sromu, podrażnienia, świąd i dyskomfort, a także bolesność sromu.

 

 

desirial plus opakowanie

 

DESIRIAL PLUS – stworzony dla kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym oraz przechodzących menopauzę, u których stwierdzono częściowy lub całkowity zanik warg sromowych większych.

 

 

 

Wskazania do zastosowania kwasu preparatów DESIRIAL

  • starzenie się okolic intymnych
  • utrata prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry okolic intymnych
  • świąd i nadwrażliwość okolic intymnych
  • częściowy lub całkowity zanik warg sromowych
  • wiotkość skóry warg sromowych i wzgórka łonowego
  • brak satysfakcji seksualnej

 

Efekty zabiegu 

Zastosowanie preparatów DESIRIAL przywraca prawidłowe nawilżenie oraz napięcie tkanek skóry, co pozwala zniwelować uczucie suchości oraz nadwrażliwości okolic intymnych. Produkty DESIRIAL przywracają także prawidłową objętość oraz symetrię warg sromowych większych, co chroni przed otarciami oraz przenikaniem szkodliwych czynników zewnętrznych do pochwy. DESIRIAL stosowany jest także do powiększania punktu G, co zwiększa stopień odczuwania przyjemności podczas stosunku oraz poziom satysfakcji seksualnej.  

 

Jak wygląda zabieg? 

Zabieg trwa około 30 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz za pomocą cieniutkich igieł aplikuje preparat DESIRIAL lub DESIRIAL PLUS w miejsca poddane zabiegowi. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Pierwsze efekty widoczne są już w pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się około 2 lat. Po tym czasie można powtórzyć zabieg.