PROMOCJE

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko *
E-mail: *
Telefon *
Wiadomość:
Przepisz kod

Zapoznaj się z Polityką prywatności Gyncentrum

Nie trzymanie moczu

Problem nietrzymania moczu? 
W naszej klinice do końca czerwca 2017 r. możesz umówić się na bezpłatną konsultację z lekarzem oraz skorzystać z promocji na wykonania laserowego obkurczania pochwy bądź przejścia bezbolesnej terapi nietrzymania moczu za  800,00 zł.

Podczas wizyty ginekologicznej lekarz zdiagnozuje NTM oraz przybliży źródło problemu. Pacjentki będą mogły poznać nowoczesne metody leczenia NTM, dowiedzieć się o przyczynach powstawania problemu oraz otrzymać porady lekarskie.

Aby wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach i skorzystać z promocji na wykonania laserowego obkurczania pochwy bądź przejście bezbolesnej terapi nietrzymania moczu zarejestruj się telefonicznie 
dzwoniąc pod numer 32 506 57 77.

Ilość bezpłatnych konsultacji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do kontaktu.

czwartek, 18 luty 2016 07:21

BEZPŁATNE KONSULTACJE NTM

Skonsultuj bezpłatnie problem nietrzymania moczu!

O tym, jak leczyć NTM będzie można przekonać się podczas bezpłatnych konsultacji, jakie w dniach od 22 lutego do 4 marca 2016 r. odbędą się w naszej klinice.

Przez niemal dwa tygodnie kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnej wizyty ginekologicznej diagnozującej NTM. Bezpłatna konsultacja będzie okazją nie tylko do zdiagnozowania schorzenia, ale także jego lepszego poznania. Nasi ginekolodzy udzielać będą porad dotyczących nowoczesnych metod leczenia NTM, a także farmakoterapii.

Aby wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach wystarczy zarejestrować się dzwoniąc pod nr 32 506 57 77.

Ilość bezpłatnych konsultacji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

banner www NTM 20160217 1

środa, 15 lipiec 2015 10:07

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Promocja 6

Strona 1 z 3